Kurye Hizmetleri

Motorlu Kurye
Motorlu Kurye, hizmeti motor üzerinde bir noktadan aldığı gönderiyi belirli bir zaman dilimi içerisinde gitmesi gereken noktaya ulaştırarak gerçekleştirilen kurye hizmetidir.

Ekspres Kurye
Ekspres Kurye, hizmeti yine motorlu kurye ekiplerimizce gerçekleştirilen öncelikli teslimatı gereken gönderileriniz için kullanabileceğiniz kurye gönderim türüdür.

Acil Kurye
Acil kurye, hizmeti ekspres kurye hizmetin de olduğu gibi sadece sizin acil gönderiniz için hizmet veren teslimat süresi maksimum 45 dakika ile sınırlı olan gönderim şeklidir.

Gece Kurye
Gece yapacağınız gönderilerinizde saat periyoduna bağlı olarak fiyatlarımız değişmektedir lütfen gönderim yapmak için fiyat isteyiniz.

Arabalı Kurye
Arabalı Kurye, hizmeti moto kurye ekiplerinin taşımasının mümkün olmadığı büyüklükte koli veya paketlerin taşınması için uygun araçlarla gerçekleştirilen teslimat şeklidir.

Yaya Kurye
Yaya Kurye, Kredi ve banka kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, dergi, süreli yayınlar, toplantı ve kutlama davetiyeleri gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir.

İlaç Kurye
İlaç Kurye hizmeti kimi zaman eczanelerde tükenmiş bir ilacı ecza depolarından tedarik için kimi zaman insani bir durum olarak ihtiyacınız olan bir ilaç için ortaya çıkar. Hastasınız yada çevreniz de yardım alabileceğiniz kimse yok. Bu gibi durumlarda ilaç kurye bir telefonla en yakın eczaneden ilaçlarınızı temin ederek ayağınıza kadar getirir.

Kurye Hizmetleri

Sosyal Ağlar

Jet Kurye Facebook Jet Kurye Twitter Jet Kurye Google+ Jet Kurye Pinterest Jet Kurye - Sitemap


Jet Kurye, Gebze Kurye, Moto Kurye

İletişim Bilgileri

Sayfa Başı